DomainQube.cz Partner a garant

Funguje váš web jak má?

DomainQube.cz

Přemýšlíte o tom, zda vaše webové stránky a i další online prostředky jako facebooková stránka a další sociální sítě fungují efektivně a přinášejí maximum prodejů vaší společnosti?

Je poměrně obtížné najít údaje pro porovnání. Podmínky se liší produkt od produktu a ještě horší je to se službami. V reálném životě není neobvyklé, když jeden ze čtyř lidí, kteří vstoupí do vašeho obchodu od vás nakoupí. Není neobvyklé, když každý z vašich přátel, kterému zatelefonujete si s vámi popovídá. Není překvapivé, když většina lidí, které požádáte o schůzku s ní souhlasí, nebo výjimečně zdvořile odmítne.

Ale pokud rozešlete direct maily, můžete považovat za úspěch, když „pouze“ 99 lidí ze sta řekne ne. Není to 25 %-ní , ale pouze 1 % -ní úspěch.

V případě dalších on-line prostředků jsou čísla ještě daleko horší. Je celkem běžné, že vaše webové stránky navštíví tisíc lidí, než jeden něco nakoupí. Není novinkou, že oslovíte 5000 fanoušků na Twitteru a ani jeden z nich nezareaguje. Působí na náš příliš mnoho rušivých vlivů a hlavně – příliš mnoho lidí nám neustále něco nabízí.

I když výše uvedené informace působí spíše negativním dojmem, pokud k nim přihlédneme a využijeme hlavní výhody onlinu – tedy s relativně malým úsilím možnost oslovení velkého počtu vytipovaných lidí, dosažený efekt může být pozitivní. Někdo, kdo je v tom opravdu dobrý a má zkušenosti vám může pomoci dosáhnout prokazatelně lepších výsledků.